Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka

Zastavený růst

- Denis, 6 let, srpen 2012
Maminka mě oslovila na základě úspěšné léčby malé Sabinky. Vyšetření a magnetická rezonance ukázaly, že podle kostního věku má chlapec o rok a půl zpožděný růst. Hodnoty se nacházejí těsně pod hranicí růstového grafu. Maminka nechtěla problém řešit hormonálními injekcemi. V poradně podán miasmatický lék. Oba rodiče drobného vzrůstu. Předepsáno bylo užívání přírodního zinku, Magne B, Chlorely a zeleného ječmene obsahujícího růstové faktory, obzvláště mladý ječmen. Dále byla podávána homeopatika na základě podobnosti symptomů. Za tři měsíce maminka napsala, že chlapec vyrostl o 2,5 cm. Po sedmi měsících přišel opět dopis vyjadřující velké upokojení. V motolské nemocnici mu naměřili výšku 106 cm (od minulé kontroly fyziologická růstová rychlost, roste paralelně s 3. percentilem, bez opožďování).

Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti
Ochrana krku
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy
Stavy kolapsu, kulhání
Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F