Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti
Ochrana krku
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy

Stavy kolapsu, kulhání

Arix - 14ti měsíční pes
Po delší procházce, při níž dovádí celou dobu s druhým psem, nastává stav kolapsu. Doma nechce žrát, jen leží. Projevuje se u něj celková svalová slabost a třes. Paní mu dává Ibuprofen, který vždy zabere. Na zadní noze se mu v srsti objevilo kruhové vypadávání chlupů. Od veterináře dostali nějakou výživu na kosti, asi měsíc po využívání preparátu se psův stav zlepšil. Pes je přátelský, veselý, jeho majitelé jsou druzí v pořadí. Léky: Kali-bich., Calc-flor, Colch,  Act-spic
Vývoj: Pejsek po využívání prvního léku přestal mít po dlouhých procházkách stavy kolapsu. Kulhal, jen pokud byl unavený, ale chuť na jídlo se mu už neztrácela. Za další tři měsíce jsme se s majitelem znovu potkali. To užíval (podle návodu) již třetí lék. Pejsek nyní nemá po procházkách žádné problémy, chodí teď i na cvičiště, má pěknou barvu, ztmavla mu srst. Vypadaný kruh v srsti zarostl.

Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F