Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti
Ochrana krku
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy

- Alex, 3letý německý boxer zlatý, červen 2011 Majitel se na mě obrátil jako na poslední instanci, po diagnóze na veterinární klinice, v níž znělo: rakovina štítné žlázy, metastázy bez možnosti operace, prognóza tři měsíce a nabídka na utracení. To majitel odmítl a vyhledal mě na základě doporučení naší společné známé. Alexe jsem začala léčit po homeopatické repertorizaci pulzní homeopatickou metodou dr. Ramakroshnana, užívanou při léčbě rakoviny. Střídala jsem Carcinosinum s orgánovým lékem. Po třech měsících léčby následovala kontrola. Nádor se jevil jako boule o velikosti pěsti, ale již nerostl, což byl dobrý signál, protože psovi přestal svým růstem stlačovat dýchací trubici. Nic méně se ještě nezmenšoval. Kontrolní konzultace : navíc byla nasazena homeopatická mast na krk, který majitel psovi vyholil. Další léky byly podávány již v běžných potencích. Boule na krku se začala vstřebávat. Od prosince 2012 je pes, kterému dávali 3 měsíce života, bez rakovinového nádoru na štítné žláze, ale ještě při stálém pravidelném užívání homeopatických léků. Poslední kontrola byla v únoru 2013, podán lék v potenci 200Ch malá homeopatika byla vysazena a nasazeny byly bylinné preparáty. Pes je již bez nádorové boule, navíc je veselý a hravý, ale především - k radosti svého majitele - živý.

Stavy kolapsu, kulhání
Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F