Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti
Ochrana krku
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy
Stavy kolapsu, kulhání
Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici

Otevřený bércový vřed

Pán mi telefonoval jestli může přijet s pejskem kterému hrozí amputace zadní nohy, víc neřekl a přijel.  Přivezl tříletého německého boxera, nikdy předtím mě nenapadlo že je vůbec něco takového u psa možné. Pejsek měl otevřený bércový vřed až na kost, na veterině podávali antibiotika, která už nezabírala, za léčbu už dal přes dvacet. Tis. , takže když kupoval u mě bylinky, říkal : Že to už ani nepočítá, jen aby něco konečně zabralo. Pustili jsem se do práce, pán dostal bylinné preparáty těmi jsme začínali, pejskovy ránu i vykapával. Už po týdnu kdy z rány vytékala jakási páchnoucí tekutina, přestala zapáchat, změnila se na žlutou po dalším týdnu na bílou a po čtrnácti dnech přešla do vodové,  hlásil na email změny, ránu čistili a podávali bylinky jak jsme se domluvili. Pak přijel a nasadili jsme i homeopatika, z rány vytékala stále již čirá nepáchnoucí tekutina a začala se pomalu stahovat na kost  ze vnitř zavírát už po třech měsících léčby nebyla vidět kost a vše se  hojilo. Na veterinární klinice kde pejskovy chtěli nohu amputovat nevěřil svým očím léčba trvala zhruba rok, pejskovy na místě rány neroste srst , zatím, je  veselí  a jak to u boxera bývá i divoký, pána  léčba vyšla  u na jedenáct tis.  S úspěchem.
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F