Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti

Ochrana krku

- Alenka 8 měsíců
Maminka malé Alenky mě vyhledala na radu mé sestry. Malá Alenka byla vcelku normální miminko, až na to, že si nenechala sáhnout na krk, neustále si
jej schovávala při mytí a mazání či převlékání, když se maminka snažila na krk sáhnout, Alenka  hystericky plakala. Porod proběhl normálně, miminko nemělo jiný problém. Maminka nebyla vyhraněný typ tmavovlásky či světlovlásky. Při návštěvě u mě v poradně měla maminka na sobě lehký rolák bez rukávů, venku bylo 21 stupňů.
Vývoj:  Alenka dostala silnou rýmu po tři dny, poté se objevily na dva dny horečky, kdy rýma ustoupila. Asi po dvou dnech zmizely i horečky. Pátý den si Alenka nechala po koupání promazat krček bez jakékoliv známky obrany, poprvé se při mazání v partiích okolo krku usmála.
              
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy
Stavy kolapsu, kulhání
Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F