Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost

Neplodnost po prvním dítěti

- Monika 2013-15
Nedozrávají mi vajíka v cyklu a beru léky úpravu menzes. cyklu, znělo v emailu,  kterým se ke mě paní Monika objednávala. Po první návštěvě vyplynulo, že má ještě astma a alergii na prach a babička umřela na leukémii dost mladá. To vše ve zkratce. Nasadili jsme homeopatika a bylinné preparáty na úpravu menstruačního cyklu, chodila ob měsíc ke mně do poradny, kde jsme dělali ještě Arteterapii a ona si pak sama doma čistila mysl terapii hoponopo. Po dalších sezeních vyplynuli problémy s matkou, které byli zasunuty hodně do pozodí za racionalitou, opět jsme najeli na trapie, spolu s nimi užívala homeopatika a bylinné preparáty na úpravu menstruačního cyklu a růst děložní sliznice. Po roce léčby paní Monika přišla do jiného stavu obě jsme jásali, zhruba na osmi týdnech začali komplikace i přez podávaná homeopatika na udržení těhotenství, bylo na desátém týdnu zjištěno že embriu přestalo tukat srdíčko, paní Monika musela na kyretáž. Myslela jsem, že to vzdá  když se pak přez dva měsíce neozvala. Po třech měsících se objednala a přijela do poradny dlouho jsme o celé věci mluvili řekla mi ohromnou, věc s kterou jsem se já i ona pustili opět do práce. Ano, píši já i ona, protože klienti u mě vědí, že na sobě také musí pracovat, není to jen o homeopatii či bylinkách, ale o práci na svých blocích a traumatech, které si každý neseme z rodinného systému. Řekla: ,,Paní Rothová mě na klinice řekli ať jsem ráda, že mám jedno dítě a smířím se s tím, že už mít další nikdy nebudu, ale tím že jsem díky Vám znovu otěhotněla jste mi ukázala, že neměli pravdu, tak jsem tady a deme zase nato.“ Opět jsme najeli na homeopatii, bylinoterapii a terapie  psychiky zhruba opět po roce práce mi volala, že je opět v jiném stavu, najeli jsme hned na udržovací homeopatika a paní okamžitě z práce zůstala doma, byli jsme ve spojeni pořád po emailech a tentokrát se vše povedlo, narodilo se vytoužené dítě v srpnu 2015 chlapeček Jáchym.  
                  
Ochrana krku
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy
Stavy kolapsu, kulhání
Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F