© 2009 Paik, Všechna práva vyhrazena
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Poradna Homeopatie a Kineziologie
Poradna Homeopatie a Kineziologie
Mgr. Marie Rothová, RHom.

registrovaná členka
České komory klasické homeopatie
Vstup klienti
Jméno:
Heslo:
Úvod >Homeopatie >Neplodnost >
Homeopatie a léčba neplodnosti

„Ve svých dětech žijeme dál.“                                                                          Euripides

Neplodnost začíná být fenoménem naší doby.
Je však obtížné přesně zjistit, proč se problém neplodnosti zhoršuje. -Nic-méně obecně panuje shoda v tom, že mezi několik nejzávažnějších příčin patří znečištěné životní prostředí, stres, nikotin, alkohol, odkládání těhotenství na dobu po 30. roce věku ženy (díky antikoncepčním preparátům, jejichž takzvaná neškodlivost je dokazována propagačními letáky), snížená kvalita spermatu. V neposlední řadě sem můžeme zařadit i nepříznivé nechtěně zděděné rodinné dispozice, což je například oslabená miasmatická konstituce.

Máte problémy s otěhotněním, například:
- Pokoušíte se o početí vašeho potomka, pro klasickou medicínu jste oba zdraví, a přesto to nejde?
- Pokoušíte se otěhotnět a už jste zkusili či zkoušíte umělé oplodnění, ale bezúspěšně?
- Máte už jasnou diagnózu? Léčíte se klasickou medicínou a chtěli byste léčbu podpořit?
- Nebo si jen chcete vyčistit svůj organismus po letitém užívání antikoncepce?

Ve všech těchto případech Vám doporučuji léčbu prostřednictvím klasické homeopatie. A to zejména, svěříte-li se do rukou zkušeného homeopata.
Tato léčba vám totiž umožní velmi výrazně zvýšit pravděpodobnost početí Vašeho děťátka.

Metoda asistované reprodukce

V České republice se narodí 10 procent dětí po léčbě neplodnosti. Metodami asistované reprodukce,  a to ze zkumavky, po inseminaci, po léčebné podpoře dozrávání vajíček, se narodí 9000 dětí ročně. U nás se takto první dítě narodilo v roce 1983.
Rozhodně neodmítám tuto metodu, potkala jsem v životě páry, které se k tomuto modernímu způsobu početí přiklonily. Nicméně měli byste vědět, že je to dlouhá, někdy i bolestivá, a především značně drahá cesta.
A navíc děti zrozené touto cestou nemohou mít dány do vínku životní energii, která vzniká při přirozeném oplodnění a početí…

Co je to oslabené miasma?

Jedná se o vliv nemocí našich předků /generací/, které nejsou klasickou medicínou léčitelné ve smyslu dědičnosti. To znamená, že jejich vliv se předává v podobě oslabené miasmatické konstituce z generace na generaci. Jen zkušený klasický homeopat dokáže po opakovaných potížích u svého pacienta vysledovat oslabené miasma a podat správný miasmatický lék.