Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti
Ochrana krku
Cysta na vaječníku a myom dělohy
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy
Stavy kolapsu, kulhání

Nehojící se jizva po operaci

Jedná se o žíhaného boxera ve stáří 7 let. Ronyho  jsem léčila již po druhé. Po prvé jsem ho dostala do péče jako ročního pejska, kterému nesestouplo jedno varle. V té době jsem byla ještě homeopat samouk. V sedmi letech se Ronymu na zádech objevila tvrdá zapouzdřená bulka. Majitel mu ji nechal chirurgicky odstranit. Bulka podle vyšetření nebyla maligní. Jizva měla pět stehů, ale neustále se otevírala, nehojila se a psa zřejmě svědila. Neustále měl tendenci válet se na zádech, jizva byla přesně na páteři. Majitel psa mi zavolal, když z rány začal vytékat hnis.
Léky: Cal.-sul. 30Ch 3dny. Po týdnu přestával hnis z rány vytékat, rána zarudla a pomalu se zatahovala. Poté jsem Ronymu nasadila Hep.-sul.-cal. do 1 LM potence a po 4 týdnech užívání jsme podali  Apis 30Ch.
Vývoj: U tohoto případu byly viditelné pokroky pomalu denně. Hep.-sul.-cal. musel být podáván ve vysoké potenci, protože nízká potence by hnisání podpořila.

Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F