Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Global Diagnostics – terapie pomocí biorezonance

Před zahájením samotné terapie se stav Vašeho těla analyzuje 8 minut, pomocí diagnostického zařízení GLOBAL DIAGNOSTICS od švýcarské firmy, kde se tento přístroj běžně používá v nemocnicích. Ten má za úkol zjistit výskyt patogenních organismů v těle, jako jsou plísně, viry, bakterie a paraziti, které lze následně pomocí frekvenční terapie oslabit zničit a tím i odstranit způsobené nemoci.
Postup diagnostikay na přístroji Globál Diagnostics

Zdravé buňky, orgány a tkáně mají svou vlnovou délku, která je odlišná od těch škodlivých. Diagnostický přístroj detekuje frekvence vysílané těmito škodlivými mikroorganismy a parazity. Po zjištění Vašeho aktuálního stavu a kondice je pak navržena přístrojem terapie. Měření je pro lidský organismus neškodné a bez vedlejších účinků. Samotná harmonizace - terapie má pak za úkol nalezené mikroorganismy oslabit a zničit a pomoci tak přirozené funkci našeho imunitního systému.
Princip terapie na přístroji Globál diagnostics

pomocí generátoru se do těla vysílají opačné frekvence, než vysílají škodlivé mikroorganismy a tím dojde k rozkmitání jejich buněčných stěn a jejich rozpadu. Harmonizace - terapie je zcela bezkontaktní, nezanechává tak na těle žádné stopy ani není nepříjemná. Po samotné harmonizace - terapii pak dochází k silné detoxikaci rozkládaných parazitů, čímž se v těle dočasně zvyšuje intenzita vyplavování toxinů a kyselin. Také dochází k odstranění blokád v organismu, jenž můžou bránit v zotavení.

Několik dní po harmonizaci – terapii, pak může docházet k čištění těla a jeho celkové regeneraci. Po terapii se doporučuje více pít. Výsledkem je pak zdravé tělo bez skrytých neduhů. Mikroorganismy v našem těle jsou také častou příčinou nejen chronických bolestí či svědění, ale i depresí, únav a různých alergií. Účinek léčby je na celý organismus.