© 2009 Paik, Všechna práva vyhrazena
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Poradna Homeopatie a Kineziologie
Poradna Homeopatie a Kineziologie
Mgr. Marie Rothová, RHom.

registrovaná členka
České komory klasické homeopatie
Vstup klienti
Jméno:
Heslo:
Úvod >Poradna >Nejčastější dotazy >
Z Vašich nejčastějších dotazů....


Proč se u homeopata platí tak vysoké částky za konzultaci?

Většina konstitučních homeopatů nejsou lékaři, to ovšem nikterak neubírá na jejich homeopatické odbornosti. Na druhou stranu si musí tito homeopaté, pokud chtějí provozovat praxi, která by je uživila, stanovit takovou taxu, která jim jejich živnost pokryje. To znamená nájem za prostory, sociální a zdravotní pojištění, které si musí ze zákona platit a materiál . Materiál - homeopatika ovšem nejsou tak obrovské položky, pakli-že si homeopat vystačí s homeopatiky dostupnými u nás na trhu, někdy to ale opravdu nestačí a je zapotřebí objednat homeopatika v zahraničí. V podstatě se dá říci, že u homeopata platíte ponejvíce za jeho znalosti a zkušenosti, které Vy využijete pro své uzdravení.                                                                                                             Jaká je u Vás v poradně taxa za hodinu?

Nemám stanovenu taxu za hodinu jako někteří homeopati. U mne platí klienti za jednotlivou konzultaci. S klientem přitom strávím tolik času, kolik je potřeba pro stanovení diagnozy. První konzultace je většinou nejdelší, trvá hodinu až dvě hodiny. Velice záleží na tom, s čím za mnou klient přichází, toto sezení stojí u mě 1100Kč a jsou v něm zahrnuty i léky. Další kontrolní sezení probíhají dle potřeby a stojí 600Kč. Klienti pak již platí cenu 600Kč za konzultaci ať již se na mne obrátí kdykoli v budoucnu případně i s jiným problémeml. S klienty pak udržuji telefonní či emailový kontakt, při poradenské činnosti, pakli-že potřebují akutní rady.Dobrý den, můžu se od Vás nechat léčit na dálku přes internet?

Nejsem sice žádný senzibil, nic méně s léčbou přes internet již mám zkušenost.                         Odpověď tedy zní ano. Potřebuji ovšem klientovu fotografii a po té aby byl ochoten si se mnou psát o svých zdravotních potížích tak dlouho, dokud nemám dostatek informací pro předepsání homeopatik. Léky klientovi zašlu po zaplacení částky na můj účet ve výši kterou by platil v poradně.