Mgr. Marie Anna Roth
registrovaná členka
"Zdraví je dobro, o kterém nevíme, dokud jej neztratíme"
Homeopatická praxe

Děkuji svým klientům za svolení napsat o jejich příbězích.

Upozorňuji, že zde nevypisuji celou anamnézu a všechny indicie, které mě vedly ke zvolení daných léků. Tyto léky nejsou řešením pro stejně nazvané zdravotní problémy či symptomy, předepsání léků musí mít základ v několika sférách (psychické, fyzické) a v životních okolnostech, za kterých zdravotní problém vznikl.    
Vybrané homeopatické případy z praxe:

Periodická horečka
Zastavený růst
Neplodnost
Neplodnost po prvním dítěti
Ochrana krku

Cysta na vaječníku a myom dělohy

- Marta 55 let
Paní Marta přišla s nálezem cysty na pravém vaječníku a myomem dělohy, lékař jí doporučil laparoskopii kvůli velikosti cysty. Zatím odmítla. Domluvili se za 6 týdnů na kontrole, a pokud se nic nezmění, měla by podstoupit operaci. Na doporučení mé maminky mě vyhledala. Dlouho jsme si povídaly a během rozhovoru vyšlo najevo, že jí před měsícem zemřela těžce nemocná maminka a mezi sourozenci jsou nyní problémy s pozůstalostí. Před rokem a půl se po 35 letech manželství rozvedla. Manželovi nesmí na oči, pořád jí vyhrožuje, doposud nejsou vyrovnáni. Menses velice brzy, vždy silné, nyní má Danu a je v přechodu.
Vývoj: Za 14 dní mi volala, že ji pobolívá v podbřišku a lehce špiní, už jí není tak smutno ze ztráty maminky a není tak vzteklá, když si vzpomene na bývalého manžela, začala chodit plavat. Za 3 týdny po tomto telefonu po kontrole u svého gynekologa volala, že se cysta zmenšila natolik, že se tato velikost už operativně neřeší, lékař do její složky napsal „léčba homeopatiky“ a řekl jí, že jestli jí to pomáhá, ať se toho drží. Paní Marta se cítila dobře, přemýšlí, že už nebude držet smutek, na maminku vzpomíná, ale už není smutná. Hledá si novou práci, domluvily jsme se, že mi zavolá, až dobere homeopatika, a domluvíme se na
další konzultaci.
              
Molusky

Veterinární praxe:

Rakovina štítné žlázy
Stavy kolapsu, kulhání
Nehojící se jizva po operaci
Krev ve stolici
Otevřený bércový vřed
PODĚKOVÁNÍ   KLIENTŮ

[25.12.2010 12:40:44] lidylee2: Dobré sváteční odpoledne přeji.  :) Chtěla jsem Vám popřát vše nejlepší do nového roku a zároveň Vám poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu. Jsem na půlce antidepresiv, "pořádnou" depku jsem neměla dlouho, a držím si je od těla.  A mnoho dalších krásných věcí se děje v mém životě.
Děkuji


Je to prostě naprosto neuvěřitelné, ale moc a moc příjemné. Snad se to postupně přenese i na neznámé lidi venku. I když jak to teď píšu, uvědomuju si, že Asuri už po lidech neštěká. Nesinka ano, ale Asuri jen po psech nebo třeba dětech, které jedou na kole, nebo běží. Prostě po něčem rychlejším a méně předvídatelným. Ale stejně to není ten hysterický štěkot. Je to skvělé a mám z toho velkou radost. No a co se mě týká, tak už nebrečím tolik. Ten pláč trval dobré dva týdny. Teď ještě cítím trošku smutku, jehož původ neznám, ale už se to stabilizuje a jsem schopná reagovat radostně na takovéto úžasné podněty, jako je ten s pesanama. Moc děkuji za takové krásné zázraky a přeji Vám pěkný den.
Z. J.


Duben 2021
Dobrý den, tak bych se ráda objednala na ten nový přístroj, je to opravdu super, cítím se lépe, tak kdy by to bylo možné? Moc děkuji a přeji hezký den.
A.F